Plannen voor oude gemeentehuis Sint Anthonis worden gepresenteerd tijdens informatieavond

Geplaatst op woensdag 26 februari 2025 Dion van Alem

SINT ANTHONIS – Geïnteresseerden in de nieuwe bestemming van het voormalige gemeentehuis van Sint Anthonis kunnen op woensdag 19 maart aanschuiven bij een informatieavond. Daar worden de plannen gepresenteerd en is er ruimte om vraag te stellen. De informatieavond vindt plaats om 19.30 bij Oelbroeck aan de Breestraat in Sint Anthonis.

Appartementen, bedrijfsruimte en maatschappelijke initaitieven

Bekend is reeds dat er verschillende zaken gaan gebeuren in het gebouw. Het plan is ten eerste om er appartementen te realiseren in samenwerking met wooncorporatie Mooiland. Daarnaast komt er bedrijfsruimte voor reclamebureau Maek, dat momenteel nog elders in Sint Anthonis gevestigd is. Ook wordt er ruimte ingericht voor woon-werkgemeenschap Bronlaak, die er een winkel gaat beginnen. De Kunstkring Sint Anthonis krijgt een ruimte voor haar activiteiten.

Vragen stellen of mening geven

Het plan werd ontwikkeld door Koers en Zenzo en is inmiddels zo ver gevorderd dat inwoners er direct over geïnformeerd kunnen worden. De informatieavond begint met een algemene presentatie over de plannen. Daarna kan iedereen zijn of haar vragen stellen of zijn mening geven. Ook vertegenwoordigers van de dorpsraad, Maek, de Kunstkring Sint Anthonis, Mooiland en de gemeente Land van Cuijk en de architect zijn aanwezig.

Terug naar nieuwsoverzicht