Onderzoeksjournalist Karlijn Kuijpers spreekt bij Cicero in Sint Anthonis

donderdag 23 januari 2025 Roger van Bracht

SINT ANTHONIS  – Onderzoeksjournalist Karlijn Kuijpers van NRC is op maandag 10 februari om 20.00 uur te gast bij Cicero in Sint Anthonis. Zij deelt haar ervaringen en inzichten over de uitdagingen van moderne journalistiek, zoals polarisatie, persvrijheid en de zoektocht naar feiten. De bijeenkomst vindt plaats in Oelbroeck aan de Breestraat 1d.

Journalistiek in tijden van polarisatie

Hoe blijf je als journalist neutraal en feitelijk in een wereld waarin misinformatie en meningen steeds vaker de boventoon voeren? Karlijn Kuijpers geeft inzicht in haar werkmethode en laat zien hoe verhalen tot stand komen, aan de hand van voorbeelden uit Venlo, Vlissingen en Kazachstan.

Kuijpers is lid van het internationale journalistencollectief ICIJ en speelde een rol in grensoverschrijdende samenwerkingsprojecten zoals de Panama Papers. Tijdens de lezing biedt zij een uniek kijkje achter de schermen van internationale onderzoeksjournalistiek.

Gratis lezing in Sint Anthonis

De lezing wordt georganiseerd door Cicero, een initiatief dat wereldse onderwerpen en lokale gebeurtenissen combineert. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Na afloop is er gelegenheid om onder het genot van een drankje na te praten.

Voor meer informatie en updates over de evenementen van Cicero, bezoek de website: www.cicerosintanthonis.nl of volg Cicero op Facebook via facebook.com/cicerosintanthonis.

Terug naar nieuwsoverzicht