DWSH’18 H5 uit Mill, Sint Hubert en Wilbertoord kampioen na dominant seizoen

Geplaatst op maandag 14 april 2025 Hans Graat

LAND VAN CUIJK – DWSH’18 H5 heeft zich in het paasweekend verzekerd van het kampioenschap in hun klasse. De ploeg, bestaande uit spelers uit Mill, Sint Hubert en Wilbertoord, won met 2-1 van Handel 5, terwijl directe concurrenten punten verspeelden. Daarmee werd het kampioenschap al vroegtijdig een feit.

Sterke reeks na stroeve start

DWSH’18 H5 begon het seizoen met een nederlaag tegen Odiliapeel 2, maar herpakte zich snel. Onder leiding van trainers Albert van Bakel en Hein de Klein volgde een indrukwekkende reeks van twaalf opeenvolgende overwinningen. De ploeg groeide, ondanks dat de spelers elkaar nog nauwelijks kenden, uit tot een hecht collectief met scorend vermogen en duidelijke ambities.

Enige verliespartijen tegen Odiliapeel

De enige ploeg die DWSH’18 H5 dit seizoen niet wist te verslaan, was opnieuw Odiliapeel 2. Ook de returnwedstrijd eindigde in een nederlaag, maar het bleek zonder gevolgen. Concurrenten zoals Boekel Sport 6 en Volkel 6 slaagden er niet in om het puntenverlies van DWSH’18 H5 te benutten.

Imposante cijfers en vroege titel

Met zeventien overwinningen, twee nederlagen, negentig doelpunten voor en slechts twintig tegen, zijn de cijfers van DWSH’18 H5 indrukwekkend. Dat het kampioenschap al voor Pasen werd veiliggesteld, kwam voor velen als een verrassing.

Viering op sportpark De Binding

De kampioenstitel wordt op zondag 4 mei gevierd met een huldigingswedstrijd tegen Hapse Boys 5. Deze vindt plaats op sportpark De Binding in Wilbertoord. Daarmee komt een succesvol seizoen op feestelijke wijze ten einde.

Terug naar nieuwsoverzicht