Studiekring biedt 50-plussers kans om actief te blijven
CUIJK – 50-plussers kunnen op donderdagochtend 20 februari in de Bibliotheek Cuijk kennismaken met het concept van een Studiekring. Deelnemers bespreken samen actuele onderwerpen, hobby's en persoonlijke interesses om intellectueel en sociaal actief te blijven.
Een Studiekring is bedoeld voor 50-plussers die geïnteresseerd zijn in het delen van kennis, ervaringen en inzichten. Tijdens bijeenkomsten, die eens per twee of drie weken plaatsvinden in de bibliotheek, bespreken deelnemers zelfgekozen thema’s. Dit kan variëren van actualiteiten tot persoonlijke interesses en hobby’s.
De bijeenkomsten duren ongeveer twee uur en bieden deelnemers de mogelijkheid om in een informele sfeer met anderen in gesprek te gaan. Naast het stimuleren van intellectuele activiteit draagt de Studiekring bij aan het uitbreiden van sociale contacten.
Kennismaken op 20 februari
Belangstellenden kunnen op donderdagochtend 20 februari kennismaken met de Studiekring en zich inschrijven als deelnemer. De bijeenkomst vindt plaats in de Bibliotheek Cuijk van 10.00 tot 12.00 uur. Deelname is gratis, aanmelden kan via biblioplus.nl/agenda.